SYSTEMY NAWADNIANIA

Oszczędzanie wody w ogrodzie ma duży wpływ na całościowe koszty utrzymania ogrodu. Jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych w każdym ogrodzie jest podlewanie. Większość roślin wymaga regularnego nawadniania, a szczególnie jest to niezbędne w okresach suszy.  Do podlania średniej wielkości ogrodu w ciągu jednego sezonu można zużyć nawet kilkaset tysięcy litrów wody. Jest zatem co oszczędzać! Odpowiedni system nawadniania pozwoli zminimalizować zużycie wody zapewniając roślinom odpowiednie warunki.
Świadczymy usługi projektowania, wykonywania i serwisowania automatycznych systemów nawadniania, który zadba o Państwa trawniki i roślinność. Niektóre roślinne rzadkie okazy, które posiadacie Państwo w swoich ogrodach wymagają szczególnej pielęgnacji wodnej. Automatyczny system nawadniania pozwoli zaoszczędzić pieniądze związane z podlewaniem bądź wymianą roślin. Zapewni komfort podlewania trawnika, jak i to co najcenniejsze -Państwa czas.

 

W naszym parku maszynowym posiadamy automat do kładzenia rur pod ziemią na różnej głębokości, co znacznie usprawnia prace w ogrodzie.

 

Każdy system nawadniania wyceniany jest indywidualnie przez naszych przeszkolonych pracowników. Systemy nawadniania projektujemy i instalujemy na terenie całej Polski. Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy pełną obsługę pogwarancyjną.

 

Współpracujemy i bazujemy na najlepszych elementach amerykańskich firm takich jak ” Hunter” i „Toro”.
 
« 1 z 2 »
Miasta Bydgoszcz, Chojnice, Golub Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Solec Kujawski, Toruń, Wąbrzeźno, Włocławek słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .